Služby v Praze

Svobodní lidé, rodiny, firmy i mezinárodní společnosti - každý si v našem hlavním městě přijde na své. Nabídka služeb je zde široká a kvalita vysoká.

Bezpečnostní služby - PCO - pult centrální ochranyBezpečnostní služby

O klid duší se stará nejedna profesionální bezpečnostní agentura. Jejich hlavní doménou je ochrana osob a majetku, ale zaměřují se na bezpečnostní služby obecně. Mezi to se počítají například pořadatelské služby, zabezpečení akcí, či ostraha objektů pomocí napojení na PCO - pult centralizované ochrany (nebo také pult centrální ochrany), což je v dnešní době čím dál populárnější moderní bezpečnostní služba.

Úklidové služby a správa nemovitostí

Mít v Praze nemovitost je poklad. Ovšem reality vyžadují určitou péči. Proto je tu facility management, aby zajistil vše potřebné, tedy komplexní správa budov a nemovitostí. Bezpečnostní agentury se vedle bezpečnostní služby věnují také správou budov - sem patří úklidové práce, property management, tedy správa nemovitostí, technická správa budov, údržba nemovitostí atd. Je dobré svěřit bytový či administrativní objekt spolehlivému správci.

Personální agentury s nabídkami práce

Personální agentury Praha

Služby můžete využívat, nebo v některé z nich najít naplňující zaměstnání. S hledáním ráda pomůže personální agentura. Praha je skvělé místo k životu, ale nepatří k nejlevnějším, je dobré mít na to určitý kapitál. Agentury práce poradí, kde sehnat povolání, které člověka nejen uživí, ale bude ho i bavit a naplňovat. Head hunting a agenturní zaměstnávání jsou běžnou praxí rozvíjejících se firem a úspěšných společností. Agentura práce přispěje k vyhledání vhodných zaměstnanců. Nebojte se, zeptejte se personální agentury, kudy ke štěstí. Praha skrývá spoustu možností.

Zaměstnávání invalidních důchodců

Spousta firem, bezpečnostní agentury, úklidové služby a další, dává šanci na uplatnění i těm méně zdatným z nás. Spočívá to v zaměstnávání ZPS - zaměstnávání invalidních důchodců. Pro jiné firmy tak poskytují náhradní plnění. Také v letošním roce 2011 mnoho společností bude řešit povinné zaměstnávání invalidních důchodců přes náhradní plnění.

Restaurace Praha

Stravování, gastronimické služby a restauratérství

V pražských uličkách najdete nepřeberné množství gastronomických zařízení. Tolik druhů, stylů, kuchyní, až chuťové buňky přecházejí!

Takřka na každém rohu čeká dosud neobjevená restaurace, přáteli doporučená vinotéka, či tradiční a oblíbená zahradní restaurace. Strávníci si dopřávají pečená kolena v historických krčmách, osloví je však i moderně laděný restaurant.

Praha je plná pěkných podniků pro různé příležitosti, ať už slavnostní oběd, romantickou večeři, přátelský šálek kávy nebo třeba grilování. Praha se svým výběrem uspokojí každého jedlíka.

Služby městské hromadné dopravy

Cizinci si velmi pochvalují pražskou hromadnou dopravu. Místní obyvatelé sice často nadávají, ale stejně je MHD výborný vynález, můžete se dostat takřka kdykoliv kamkoliv, v hluboké noci to jen trvá trochu déle. Stačí si prohlédnout jízdní řády autobusů - poslední denní spoje většinou navazují na poslední metra a noční spoje dopraví společensky unavené jedince domů i ve tři ráno.

Stěhování Praha, stěhovací služby

Stěhovací služby

Jako příklad poměrně široce vyhledávané a poptávané služby si můžeme uvést stěhování. Praha je město plné života, omladina se stěhuje "do vlastního", lidé s úspěšně se rozvíjející kariérou mění panelákové byty za rodinné domky na okraji metropole a rozrůstající se rodiny potřebují prostornější hnízda. Stěhovací služby využil či alespoň "zažil" snad každý z nás, stěhování bývá hektické a plné zmatků a obvykle uzavírá jednu kapitolu nějakého osobního příběhu a začíná novou.

Stěhování může, ale nemusí být malou noční můrou (nebo velkou, stěhujete-li třeba sídlo firmy). Rozhodující je volba správného poskytovatele, který zajistí hladký průběh celého stěhování. Praha je sídlem mnoha společností, nabízejících stěhovací služby, jak si vybrat tu pravou? Důležitým ukazatelem bývají reference, množství spokojených, nebo naopak nespokojených zákazníků. Můžete dát na doporučení spolehlivých známých, pokud někdo ve vašem okolí již má se stěhováním zkušenosti. Příjemným bonusem bývají po Praze najeté kilometry zdarma.

Zaměstnávání invalidních důchodců - náhradní plnění 2011Odběr služeb jakožto tzv. náhradní plnění

Největší potíže se získáním důstojného zaměstnání mají zdravotně postižení. Stát se snaží jejich neveselou situaci zlepšit, a proto zavedl právní institut náhradní plnění - povinné zaměstnávání invalidních důchodců. Zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci v pracovním poměru musí zaměstnávat osoby se zdravotním postižením ve výši povinného podílu (4 %). Náhradní plnění v roce 2011 lze splnit třemi způsoby. Konkrétně to jsou: zaměstnávání ZPS, odebrání zboží či služby od firmy zaměstnávající více než 50 % zdravotně postižených, nebo odvod povinného podílu do státního rozpočtu.

Aktuality

Náhradní plnění pomocí bezpečnostních a úklidových agentur

Rok 2012 přinesl podstatné změny v oblasti náhradního plnění. Zájemci o něj si budou muset letos pospíšit...
Stěhování Praha, stěhovací služby

Stěhovací služby

Každého to čeká, dříve či později - stěhování. Praha je město plné života a změna je život. Třeba změna bytu.
Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Dopřejte si více prostoru! Vestavěné skříně, šatní skříně a další úložný nábytek na míru.
Investiční zlato, stříbro

Investiční zlato a stříbro

Spolehněte se na staletími ověřenou metodu ochrany hodnoty majetku. Investiční zlato a stříbro, prodej Praha.
Úklidové práce

Úklidové služby

Pravidelný i nárazový úklidový servis institucí, administrativních budov a objektů, výrobních hal...
Bezpečnostní agentura

Bezpečnostní služby

Ochrana osob a majetku, ostraha objektů, recepční služby, napojení na pult centrální ochrany (PCO)...
» všechny aktuality

Vybrané tipy

PCO

Pult centralizované ochrany je moderní způsob zabezpečení. Vzdálený monitoring ochrání Váš majetek 24/7.

Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Solečnost Komandor vyrábí skříně namíru parametrům Vašeho příbytku.

Na téma skříně

Rady, tipy a zkušenosti týkající se výběru vestavěné skříně z běžné nabídky nebo vyráběné na míru.

Investiční zlato a stříbro

Prodej drahých kovů za aktuální ceny nabízí společnost BESSERGOLD, jejíž česká pobočka sídlí v Praze. Investiční zlato, paladium, platina, investiční stříbro, mince a slitky.

Vestavěné skříně Stako

Vestavěné skříně a nábytek na míru a šatní skříně STAKO využívají nejmodernější materiály a vsází na moderní design, díky tomu se vyznačují originalitou a vysokou kvalitou zpracování.

Úklidové služby

Zajištění rozsáhlého spektra úklidových prací od běžného každodenního úklidu až po specializované jednorázové úklidy a úklidové služby od prověřených dodavatelů.

Vestavěné skříně

Praktické a moderní řešení úložného prostoru podle Vašich představ. Pořiďte si vestavěné skříně od společnosti AMONIT.

Vidia-Design

Společnost VIDIA-DESIGN poskytuje komplexní služby pro internetový marketing a reklamu, jako je tvorba www stránek, webdesign studio, grafické studio, SEO optimalizace pro vyhledávače, návrh firemní identity, tvorba loga, tiskoviny, billboardy a další. Nabízí konzultace a poradenství, kreativní řešení, odpovědnost a profesionální přístup.

Vidia reklamní stojany, skleněné vitríny

Mimo virtuální dráhy internetu je třeba zajišťovat také hmotný marketing a šíření informací i bez počítačů. Tiskoviny, letáky, plakáty, materiály všech rozměrů zviditelní reklamní stojany, určené k umístění jak do vnitřních, tak i venkovních prostor, podle potřeby. Informační tabule, stojany na prospekty, skleněné vitríny, prosklené vitríny a další. Vitrína může být opatřena osvětlením.

Dejte o sobě vědět! Ať klienti najdou, co hledají. Nechte informace proudit!