Vestavěné skříně

Užitečné i estetické vestavěné skříně jsou běžnou součástí dnešních domácností. Spokojení majitelé oceňují jejich praktičnost a variabilitu provedení co do tvarů, barev a použitých materiálů. Vestavěné skříně si můžete přizpůsobit na míru podle svých potřeb. Představují také ideální řešení úložného prostoru ve zkosených a atypických místech, jako jsou půdní místnosti apod. Vestavěné skříně vhodně doplňují a šetří místem v jakémkoliv typu prostoru.

Vestavěné skříně na míruVestavěné skříně a šatní skříněVestavěné skříně

Mezi standardní vybavení vestavěných skříní patří šatní tyče, police, výsuvné police, standardní zásuvky i zásuvky s tlumeným zavřením, drátěné koše nebo věšáky různých doplňků – kravatník, páskovník, kalhotník, držák vysavače, nebo držák žehličky.

Možností, jakou vybrat výplň dveří vestavěné skříně, je opravdu hodně, záleží na osobním vkusu a také na částce, kterou chcete do vestavěné skříně investovat. Dveře jsou ta část skříně, která silně dotváří vzhled celého interiéru. Mezi standardní a nejběžnější výplně posuvných dveří patří lamino (nejlevnější varianta výplně), stříbrné nebo bronzové zrcadlo (zrcadlová výplň opticky zvětší prostor nebo designově i prakticky doplní dveře z lamina), v současné době dále jsou mezi nejpopulárnějšími výplněmi barevná skla v mnoha odstínech.

Mezi oblíbenými výplněmi dveří je rovněž mléčné (lehce průsvitné) nebo čiré sklo podlepené bezpečnostní fólií a barevné sklo s matným povrchem a sametovým vzhledem. Stále žádané jsou také žaluziové výplně dveří v provedení dýhy nebo PVC-fólie s designem dřevodekoru. Dáváte-li přednost přírodním materiálům a designu, můžete zvolit ratan nebo bambus. Všechny materiály se dají libovolně kombinovat u velmi oblíbených dělených dveří, jejichž design si můžete zvolit dle své fantazie.

Zavedené firmy nabízí vestavěné skříně v kvalitním provedení a za rozumnou cenu, včetně záručního i pozáručního servisu, a zakládají si na osobním přístupu.

Vestavěné skříně a šatní skříně na míru od firmy AMONIT
Úložný nábytek, šatny a vestavěné skříně na míru od rodinné firmy STAKO

Aktuality

Náhradní plnění pomocí bezpečnostních a úklidových agentur

Rok 2012 přinesl podstatné změny v oblasti náhradního plnění. Zájemci o něj si budou muset letos pospíšit...
Stěhování Praha, stěhovací služby

Stěhovací služby

Každého to čeká, dříve či později - stěhování. Praha je město plné života a změna je život. Třeba změna bytu.
Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Dopřejte si více prostoru! Vestavěné skříně, šatní skříně a další úložný nábytek na míru.
Investiční zlato, stříbro

Investiční zlato a stříbro

Spolehněte se na staletími ověřenou metodu ochrany hodnoty majetku. Investiční zlato a stříbro, prodej Praha.
Úklidové práce

Úklidové služby

Pravidelný i nárazový úklidový servis institucí, administrativních budov a objektů, výrobních hal...
Bezpečnostní agentura

Bezpečnostní služby

Ochrana osob a majetku, ostraha objektů, recepční služby, napojení na pult centrální ochrany (PCO)...
» všechny aktuality

Vybrané tipy

PCO

Pult centralizované ochrany je moderní způsob zabezpečení. Vzdálený monitoring ochrání Váš majetek 24/7.

Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Solečnost Komandor vyrábí skříně namíru parametrům Vašeho příbytku.

Na téma skříně

Rady, tipy a zkušenosti týkající se výběru vestavěné skříně z běžné nabídky nebo vyráběné na míru.

Investiční zlato a stříbro

Prodej drahých kovů za aktuální ceny nabízí společnost BESSERGOLD, jejíž česká pobočka sídlí v Praze. Investiční zlato, paladium, platina, investiční stříbro, mince a slitky.

Vestavěné skříně Stako

Vestavěné skříně a nábytek na míru a šatní skříně STAKO využívají nejmodernější materiály a vsází na moderní design, díky tomu se vyznačují originalitou a vysokou kvalitou zpracování.

Úklidové služby

Zajištění rozsáhlého spektra úklidových prací od běžného každodenního úklidu až po specializované jednorázové úklidy a úklidové služby od prověřených dodavatelů.

Vestavěné skříně

Praktické a moderní řešení úložného prostoru podle Vašich představ. Pořiďte si vestavěné skříně od společnosti AMONIT.

Vidia-Design

Společnost VIDIA-DESIGN poskytuje komplexní služby pro internetový marketing a reklamu, jako je tvorba www stránek, webdesign studio, grafické studio, SEO optimalizace pro vyhledávače, návrh firemní identity, tvorba loga, tiskoviny, billboardy a další. Nabízí konzultace a poradenství, kreativní řešení, odpovědnost a profesionální přístup.

Vidia reklamní stojany, skleněné vitríny

Mimo virtuální dráhy internetu je třeba zajišťovat také hmotný marketing a šíření informací i bez počítačů. Tiskoviny, letáky, plakáty, materiály všech rozměrů zviditelní reklamní stojany, určené k umístění jak do vnitřních, tak i venkovních prostor, podle potřeby. Informační tabule, stojany na prospekty, skleněné vitríny, prosklené vitríny a další. Vitrína může být opatřena osvětlením.

Dejte o sobě vědět! Ať klienti najdou, co hledají. Nechte informace proudit!