Úklidové služby

Komplexní úklidové služby a práce zahrnují každodenní i nárazový úklidový servis institucí, úklid administrativních budov a objektů, výrobních a technologických hal, podzemních garáží, nemocnic, hotelů apod.

Úklidové služby a práceÚklidová službaÚklidové práce - výškové mytí nepřístupných míst

Pravidelný úklid se týká vnitřních i vnějších ploch daných objektů. Do pravidelných služeb denního úklidu objektu patří například i hygienický program a dezinfekční servis.

Na přání klienta lze zajistit mytí oken, očistu a mytí fasád, údržbu textilních žaluzií a výškové čištění nepřístupných ploch pomocí horolezecké techniky a vysokozdvižných plošin. Součástí úklidové služby je i ošetření ploch polymerními vosky. Po domluvě s klientem je možné provést na objednávku mytí garážových ploch, extrakční čištění koberců, nebo čištění koberců kartáčováním. Také se provádí generální úklidy po malování, před kolaudací a po stavebních rekonstrukcích.

V dnešní době úklidové služby kladou důraz především na kvalitu, profesionalitu a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Dodávané úklidové služby a úklidové práce bývají v souladu s technologickým postupem úklidového servisu dle nejnovějších úklidových standardů a bývají realizovány ve spolupráci a za podpory certifikovaných dodavatelů úklidové chemie. Projekty servisu se koncipují tak, aby zajistily vysokou úroveň služeb, systémovost prací a jejich transparentnost.

Standardem se rovněž stává povinnost pracovníků úklidu třídění komunálního odpadu dle platných norem.

Úklidové služby firmy SIPADAN, a.s.
Úklidové práce od agentury D.I.SEVEN SERVICE, s.r.o.
Komplexní úklidové služby a práce od D.I.SEVEN, a.s.

 

S údržbou budov úzce souvisí jejich správa - facility a property management, komplexní správa nemovitostí. Služby spočívají v poskytování úplného servisu při správě a údržbě budov a nemovitostí s cílem optimalizovat náklady spojené s investicemi oprav, spotřebou energií, řízením technologií apod.

Komplexní správa budov a nemovitostí společnosti D.I.SEVEN Facility

Aktuality

Náhradní plnění pomocí bezpečnostních a úklidových agentur

Rok 2012 přinesl podstatné změny v oblasti náhradního plnění. Zájemci o něj si budou muset letos pospíšit...
Stěhování Praha, stěhovací služby

Stěhovací služby

Každého to čeká, dříve či později - stěhování. Praha je město plné života a změna je život. Třeba změna bytu.
Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Dopřejte si více prostoru! Vestavěné skříně, šatní skříně a další úložný nábytek na míru.
Investiční zlato, stříbro

Investiční zlato a stříbro

Spolehněte se na staletími ověřenou metodu ochrany hodnoty majetku. Investiční zlato a stříbro, prodej Praha.
Úklidové práce

Úklidové služby

Pravidelný i nárazový úklidový servis institucí, administrativních budov a objektů, výrobních hal...
Bezpečnostní agentura

Bezpečnostní služby

Ochrana osob a majetku, ostraha objektů, recepční služby, napojení na pult centrální ochrany (PCO)...
» všechny aktuality

Vybrané tipy

PCO

Pult centralizované ochrany je moderní způsob zabezpečení. Vzdálený monitoring ochrání Váš majetek 24/7.

Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Solečnost Komandor vyrábí skříně namíru parametrům Vašeho příbytku.

Na téma skříně

Rady, tipy a zkušenosti týkající se výběru vestavěné skříně z běžné nabídky nebo vyráběné na míru.

Investiční zlato a stříbro

Prodej drahých kovů za aktuální ceny nabízí společnost BESSERGOLD, jejíž česká pobočka sídlí v Praze. Investiční zlato, paladium, platina, investiční stříbro, mince a slitky.

Vestavěné skříně Stako

Vestavěné skříně a nábytek na míru a šatní skříně STAKO využívají nejmodernější materiály a vsází na moderní design, díky tomu se vyznačují originalitou a vysokou kvalitou zpracování.

Úklidové služby

Zajištění rozsáhlého spektra úklidových prací od běžného každodenního úklidu až po specializované jednorázové úklidy a úklidové služby od prověřených dodavatelů.

Vestavěné skříně

Praktické a moderní řešení úložného prostoru podle Vašich představ. Pořiďte si vestavěné skříně od společnosti AMONIT.

Vidia-Design

Společnost VIDIA-DESIGN poskytuje komplexní služby pro internetový marketing a reklamu, jako je tvorba www stránek, webdesign studio, grafické studio, SEO optimalizace pro vyhledávače, návrh firemní identity, tvorba loga, tiskoviny, billboardy a další. Nabízí konzultace a poradenství, kreativní řešení, odpovědnost a profesionální přístup.

Vidia reklamní stojany, skleněné vitríny

Mimo virtuální dráhy internetu je třeba zajišťovat také hmotný marketing a šíření informací i bez počítačů. Tiskoviny, letáky, plakáty, materiály všech rozměrů zviditelní reklamní stojany, určené k umístění jak do vnitřních, tak i venkovních prostor, podle potřeby. Informační tabule, stojany na prospekty, skleněné vitríny, prosklené vitríny a další. Vitrína může být opatřena osvětlením.

Dejte o sobě vědět! Ať klienti najdou, co hledají. Nechte informace proudit!