Investiční zlato a stříbro

Lidská společnost se čas od času zmítá v ekonomické krizi. Takřka od první chvíle, kdy jsme si přestali vyměňovat pazourky a pytle s rýží a vyvinuli univerzální platidla, narážíme na problémy. Jak uchovat svůj majetek? Jak jej pokud možno i zhodnotit? Zvlášť v poslední době se podmínky pro opatrování úspor povážlivě zhoršují. Proto se nelze divit stoupající oblibě obchodu s drahými kovy, které nakupujeme pro jejich trvalou a spolehlivou hodnotu.

Investiční zlato - prodej PrahaZlaté cihly a investiční zlatoInvestiční stříbro, mince, slitky

Tradiční způsob ochrany majetku

Populární je především investiční zlato, neboť je podle evropské legislativy osvobozené od DPH. Sluneční kov nás odjakživa fascinuje svou medovou barvou. Také je odolný a skvěle vede teplo a elektřinu. Hlavně však koncentruje vysokou finanční hodnotu v malém objemu. Investice do zlata je klasický způsob, jak zvýšit, nebo alespoň uchránit hodnotu majetku před neblahými vlivy nejrůznějšího druhu.

Dostupný luxus – investiční stříbro

Pokud si nemůžete zrovna dovolit vlastní zlatý poklad, nebo chcete zvolit alternativu či svůj majetek rozdělit do více druhů drahých kovů, další na řadě je investiční stříbro. Je to cenově dostupnější, ale stále ušlechtilý a po staletí oblíbený kov. Na rozdíl od zlata se stříbro hojně spotřebovává v průmyslu, hlavně v elektrotechnice, tedy ubývá. Dá se tedy logicky očekávat, že jeho cena poroste. Ovšem i za stávajících podmínek si místo mezi investičními kovy rozhodně zaslouží.

Alternativní drahé kovy

Kromě zlata se investuje také do palladia a platiny. Cena platiny se obvykle pohybuje někde kolem dvojnásobku ceny zlata. Výběr mincí z tohoto krásného a velmi těžkého kovu bývá omezený kvůli nákladům a obtížnému zpracování. Palladium se stejně jako platina vyskytuje v přírodě poměrně vzácně, ale oproti zlatu je naopak o něco levnější.

Nejžádanější produkty

Investiční drahé kovy, zlato a stříbro si můžete pořídit ve formě slitků, cihel nebo mincí. Slitky jsou k dispozici už od 1 g. Zhruba od čtvrt kila se jedná spíše o cihlu. Zlaté cihly jednoduchých a přitažlivých tvarů se obvykle používají pro větší objem kovu a mají opravdu silné charisma. Mince navíc přinášejí výraznou estetickou hodnotu a kromě spolehlivé investice mohou posloužit jako jedinečný dárek pro blízké osoby či významné obchodní partnery (partnerky ocení zlato spíše ve formě šperku).

Produkty z drahých kovů nejvyšší kvality, slitky a mince od spolehlivých výrobců nabízí například firma BESSERGOLD, která působí na německém i našem trhu a patří mezi vedoucí prodejce. Sídlem její české pobočky je Praha, své služby poskytuje konkrétně přímo na Václavském náměstí.

Aktuality

Náhradní plnění pomocí bezpečnostních a úklidových agentur

Rok 2012 přinesl podstatné změny v oblasti náhradního plnění. Zájemci o něj si budou muset letos pospíšit...
Stěhování Praha, stěhovací služby

Stěhovací služby

Každého to čeká, dříve či později - stěhování. Praha je město plné života a změna je život. Třeba změna bytu.
Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Dopřejte si více prostoru! Vestavěné skříně, šatní skříně a další úložný nábytek na míru.
Investiční zlato, stříbro

Investiční zlato a stříbro

Spolehněte se na staletími ověřenou metodu ochrany hodnoty majetku. Investiční zlato a stříbro, prodej Praha.
Úklidové práce

Úklidové služby

Pravidelný i nárazový úklidový servis institucí, administrativních budov a objektů, výrobních hal...
Bezpečnostní agentura

Bezpečnostní služby

Ochrana osob a majetku, ostraha objektů, recepční služby, napojení na pult centrální ochrany (PCO)...
» všechny aktuality

Vybrané tipy

PCO

Pult centralizované ochrany je moderní způsob zabezpečení. Vzdálený monitoring ochrání Váš majetek 24/7.

Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Solečnost Komandor vyrábí skříně namíru parametrům Vašeho příbytku.

Na téma skříně

Rady, tipy a zkušenosti týkající se výběru vestavěné skříně z běžné nabídky nebo vyráběné na míru.

Investiční zlato a stříbro

Prodej drahých kovů za aktuální ceny nabízí společnost BESSERGOLD, jejíž česká pobočka sídlí v Praze. Investiční zlato, paladium, platina, investiční stříbro, mince a slitky.

Vestavěné skříně Stako

Vestavěné skříně a nábytek na míru a šatní skříně STAKO využívají nejmodernější materiály a vsází na moderní design, díky tomu se vyznačují originalitou a vysokou kvalitou zpracování.

Úklidové služby

Zajištění rozsáhlého spektra úklidových prací od běžného každodenního úklidu až po specializované jednorázové úklidy a úklidové služby od prověřených dodavatelů.

Vestavěné skříně

Praktické a moderní řešení úložného prostoru podle Vašich představ. Pořiďte si vestavěné skříně od společnosti AMONIT.

Vidia-Design

Společnost VIDIA-DESIGN poskytuje komplexní služby pro internetový marketing a reklamu, jako je tvorba www stránek, webdesign studio, grafické studio, SEO optimalizace pro vyhledávače, návrh firemní identity, tvorba loga, tiskoviny, billboardy a další. Nabízí konzultace a poradenství, kreativní řešení, odpovědnost a profesionální přístup.

Vidia reklamní stojany, skleněné vitríny

Mimo virtuální dráhy internetu je třeba zajišťovat také hmotný marketing a šíření informací i bez počítačů. Tiskoviny, letáky, plakáty, materiály všech rozměrů zviditelní reklamní stojany, určené k umístění jak do vnitřních, tak i venkovních prostor, podle potřeby. Informační tabule, stojany na prospekty, skleněné vitríny, prosklené vitríny a další. Vitrína může být opatřena osvětlením.

Dejte o sobě vědět! Ať klienti najdou, co hledají. Nechte informace proudit!