Bezpečnostní služby

Profesionální bezpečnostní agentury se zabývají bezpečností administrativních, průmyslových i soukromých objektů. Bezpečnostní služby zahrnují činnosti, jako je ochrana osob a majetku, fyzická ostraha objektů, recepční služby a možnost napojení na pult centrální ochrany (PCO).

Bezpečnostní služby, ochrana osob a majetku, pořadatelské služby, zabezpečení akcíBezpečnostní agentura - ostraha objektů, napojení na PCOBezpečnostní služba, ostraha objektů

Základním účelem fyzické ostrahy je ochrana zdraví a majetku klientů před negativními vlivy, které by mohly narušovat bezproblémový chod střeženého objektu a předcházení rizikových situací. Provádí se vnější i vnitřní ostrahou objektu včetně parkovišť a na žádost klienta i bezprostředního okolí. Dále jsou bezpečnostní agentury schopny na přání klienta zajistit fyzickou ostrahu pracovníkem s jazykovými znalostmi a vnější fyzickou ostrahu pracovníkem se služebním psem.

Efektivitu fyzické ostrahy je možné neustále zvyšovat, a to propojením s bezpečnostními technologiemi a bezpečnostní logistikou. Díky spojení techniky a lidského faktoru lze zpravidla dosáhnout vysoké efektivity fyzické ostrahy při součastném vynaložení rozumných finančních nákladů.

V případě služby PCO (pult centralizované ochrany) je objekt nepřetržitě pod kontrolou a v případě jeho narušení zajištěn okamžitým výjezdem jednotky PCO. Další typická bezpečnostní služba je například detektivní činnost, požární ochrana nebo doprovod a přeprava cenin a peněžních hotovostí.

Osobní ochrana je prováděna s maximální diskrétností, ale zároveň na vysoké úrovni s velkou pružností a rychlostí v jednání. Tuto službu většinou zajišťují zkušení pracovníci, kteří jsou speciálně připravováni na řešení mimořádných situací, vyškoleni v prevenci proti útoku, únosu a jiným potencionálním hrozbám namířeným proti klientovi, se znalostí cizího jazyka a společenského vystupování.

Mezi bezpečnostní služby spadají i pořadatelské služby a zabezpečení akcí. Jedná se především o různé kulturní a sportovní akce, výstavy, festivaly apod., kde je nutné zajistit bezpečnost a ochranu účinkujících, sportovců, ale i návštěvníků těchto akcí. Dále se pak kvalitně proškolení pracovníci starají o bezproblémový průběh akce a o další bezpečnostní služby jako např. kontrolu oprávněnosti ke vstupu do areálu, kontrolu vjezdů a výjezdů automobilů, kontrolu vchodů a východů pro účastníky. Součástí zabezpečení akcí je poskytnutí informačního servisu a podílení se na zabezpečení veřejného pořádku.

Bezpečnostní služby a ostraha objektů po celé ČR společností D.I.SEVEN SERVICE s.r.o.
Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN nabízí veškeré profesionální bezpečnostní služby
Napojení na PCO (pult centrální ochrany) agentury SIPADAN a.s.

Aktuality

Náhradní plnění pomocí bezpečnostních a úklidových agentur

Rok 2012 přinesl podstatné změny v oblasti náhradního plnění. Zájemci o něj si budou muset letos pospíšit...
Stěhování Praha, stěhovací služby

Stěhovací služby

Každého to čeká, dříve či později - stěhování. Praha je město plné života a změna je život. Třeba změna bytu.
Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Dopřejte si více prostoru! Vestavěné skříně, šatní skříně a další úložný nábytek na míru.
Investiční zlato, stříbro

Investiční zlato a stříbro

Spolehněte se na staletími ověřenou metodu ochrany hodnoty majetku. Investiční zlato a stříbro, prodej Praha.
Úklidové práce

Úklidové služby

Pravidelný i nárazový úklidový servis institucí, administrativních budov a objektů, výrobních hal...
Bezpečnostní agentura

Bezpečnostní služby

Ochrana osob a majetku, ostraha objektů, recepční služby, napojení na pult centrální ochrany (PCO)...
» všechny aktuality

Vybrané tipy

PCO

Pult centralizované ochrany je moderní způsob zabezpečení. Vzdálený monitoring ochrání Váš majetek 24/7.

Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Solečnost Komandor vyrábí skříně namíru parametrům Vašeho příbytku.

Na téma skříně

Rady, tipy a zkušenosti týkající se výběru vestavěné skříně z běžné nabídky nebo vyráběné na míru.

Investiční zlato a stříbro

Prodej drahých kovů za aktuální ceny nabízí společnost BESSERGOLD, jejíž česká pobočka sídlí v Praze. Investiční zlato, paladium, platina, investiční stříbro, mince a slitky.

Vestavěné skříně Stako

Vestavěné skříně a nábytek na míru a šatní skříně STAKO využívají nejmodernější materiály a vsází na moderní design, díky tomu se vyznačují originalitou a vysokou kvalitou zpracování.

Úklidové služby

Zajištění rozsáhlého spektra úklidových prací od běžného každodenního úklidu až po specializované jednorázové úklidy a úklidové služby od prověřených dodavatelů.

Vestavěné skříně

Praktické a moderní řešení úložného prostoru podle Vašich představ. Pořiďte si vestavěné skříně od společnosti AMONIT.

Vidia-Design

Společnost VIDIA-DESIGN poskytuje komplexní služby pro internetový marketing a reklamu, jako je tvorba www stránek, webdesign studio, grafické studio, SEO optimalizace pro vyhledávače, návrh firemní identity, tvorba loga, tiskoviny, billboardy a další. Nabízí konzultace a poradenství, kreativní řešení, odpovědnost a profesionální přístup.

Vidia reklamní stojany, skleněné vitríny

Mimo virtuální dráhy internetu je třeba zajišťovat také hmotný marketing a šíření informací i bez počítačů. Tiskoviny, letáky, plakáty, materiály všech rozměrů zviditelní reklamní stojany, určené k umístění jak do vnitřních, tak i venkovních prostor, podle potřeby. Informační tabule, stojany na prospekty, skleněné vitríny, prosklené vitríny a další. Vitrína může být opatřena osvětlením.

Dejte o sobě vědět! Ať klienti najdou, co hledají. Nechte informace proudit!